נעה בנימין

בן גוריון (07′) מנהלת קשרי ממשל בחברת נובל אנרג’י. בעלת תואר ראשון בפוליטיקה וממשל ותואר שני בתקשורת מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

“הייתה לי את ההזדמנות להכיר את התכנית הן כמשתתפת והן כרכזת בתכנית. תכנית ה- StandWithUs Fellowship וארגון הבוגרים היו עבורי חלק מתהליך של העצמה אישית והרחבת אופקים. הן ברמה האישית, והן ברמה המקצועית”

דונה רז לוי

חיפה (08′) דוברת של חברת הכנסת ד”ר רות קלדרון (סגנית יו”ר הכנסת). דונה כיהנה לפני כן כסגנית נשיא ומנהלת פיתוח עסקי של Energiya Global.

“ההשתתפות בתוכנית, וברשת הבוגרים, חשפו אותי לאנשים איכותיים בעלי זיקה חזקה למדינה, עם כמיהה לעשייה וללמידה. השילוב הזה הניב דיונים מרתקים, פרויקטים משמעותיים, ורעיונות יצירתיים. התוכנית הרחיבה את הידע הכללי שלי, עוררה בי הרבה השראה ועזרה לי מאוד מבחינה אישית ומקצועית.”

יונתן ריפתין

חיפה (10′)  אנליסט, Google Israel

“גיליתי עולם תוכן שלם שלא הכרתי, יחד עם קבוצת אנשים שהפכו להיות חלק משמעותי מאד מהדרך שלי”

ויולט ד’צנקו

בן גוריון (12′) בוגרת “קורס צוערים” של משרד החוץ, משמשת כקונסול ומס׳ 2 מדיני בסנט פטרסבורג רוסיה.

“ה- StandWithUs Fellowship הייתה נקודת מפנה משמעותית בחיי המקצועיים.  ניתן לומר בוודאות שב-Fellowship קיבלתי את הכלים ל״הסברה״ מקצועית, קיבלתי הכשרה דיפלומטית כדי להתפתח הלאה. כלים אלו עזרו לי מאוד בעת המיונים לקורס הצוערים”

אסף לובין

העברית (12′) סטודנט לתואר שני בלימודי משפטים באוניברסיטת Yale שבארה”ב ובוגר תואר ראשון במשפטים ויחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. אסף סיים את התמחותו המשפטית באגף המשפטי של משרד החוץ, במחלקה למשפט בינלאומי.

“תוכנית ה- StandWithUs Fellowship הייתה הזדמנות חד-פעמית להכיר קבוצה איכותית של אנשים השותפים לרצונך להשפיע על השיח הציבורי בישראל ולקדם את מעמדה בזירה הבינלאומית. במסגרת התוכנית, לאורך ההרצאות, הסדנאות והעבודה על הפרויקט השנתי נחשפים הסטודנטים לשורה של תחומי עשייה ויוזמה וזוכים לכלים אשר חשיבותם חוצה את מסגרת התוכנית. החל מעמידה בפני מצלמה וכלה בהיכרות עם ההיסטוריה של הסכסוך הישראלי-פלסטיני, הסטודנטים נחשפים לזוויות שונות וזוכים להתווכח, להתדיין ולשכנע – ממש כמו שגרירים אמיתיים. מעבר לכך הקשרים הבין-אישיים שמתפתחים במהלך התכנית והרשת הענפה של בוגרים אשר רובם משובצים כיום בתפקידי מפתח בהוויה החברתית והציבורית בישראל, חשיבותם לא תסולא מפז. בסיכומו של דבר מדובר בתכנית מרתקת, מעניינת ומהנה ואתה מוצא את עצמך ממתין בציפייה שעוד מפגש של התכנית יגיע. אני ממליץ בחום לכל מי שדחף ההסברה מקונן בלבו למהר ולהגיש מועמדות לתכנית, לא תתחרטו.”

שי אבינו

חיפה (13′) בוגר הטכניון בהנדסת תעשייה וניהול, מנהל בחברת אלביט מערכות. מנהל פרויקטים ומטמיע מערכות ביטחוניות ברחבי העולם.

“ההשתתפות בתוכנית ה- StandWithUs Fellowship וברשת הבוגרים נתנה לי את הזכות להמשיך ולתרום למדינה גם בתור סטודנט, הן ע”י הפרויקט השנתי – Taste of Israel והן ע”י המשלחת לקמפוסים בארה”ב Israeli soldiers stories  בה השתתפתי– בין החוויות המרתקות והייחודיות שעברתי בחיי. בנוסף לכך, קיבלתי המון כלים מקצועיים וניסיון שתורמים לי בכל שאר אתגרי החיים. בתכנית פגשתי מקבץ מדהים של אנשים מרתקים, חברי אמת, ובניהם, בראש וראשונה, את אהובת ליבי, מאיה הראל (חיפה 13′)!”